O nas

Od 2009 roku świadczymy
najwyższej jakości usługi

Network-Elements Sp. z o.o., swój początek miała w branży instalacji teletechnicznych, w której przez kilka lat z powodzeniem działaliśmy realizując projekty na terenie Katowic i miast ościennych. Naturalną drogą rozwoju firmy było rozszerzenie działalności o branżę instalacji elektrycznych, klimatyzacji oraz fotowoltaiki. Efektem tego jest powstała spółka Network Elements, która do dnia dzisiejszego cieszy się uznaniem i zaufaniem największych firm oraz klientów indywidualnych województwa Śląskiego.

Deweloperzy, duże koncerny oraz budynki publiczne

Bogate portfolio marki Network-Elements to dziesiątki stworzonych projektów i unikatowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a nawet nagłośnieniowych w takich budynkach jak Politechnika Śląska, Galeria Katowicka, Komenda policji w Rudzie Śląskiej czy hale produkcyjne dużych koncernów jak Scanfil Poland w Mysłowicach. Współpracujemy również z firmami prywatnymi i inwestorami przy dużych projektach deweloperskich jak Osiedle Bażantów czy Osiedle Karoliny w Katowicach.

Domy prywatne oraz mieszkania

Firma Network-Elements obsługuje w pełnym zakresie właścicieli prywatnych domów niezależnie od formy zamieszkania – dom jednorodzinny, mieszkanie w bloku, szeregowiec. Tworzymy instalacje elektryczne, monitoringu, alarmowe, wideo domofony a także klimatyzacje. Oprócz usługi montażu każdy klient w pakiecie otrzymuje usługę szkolenia z zakresu użytkowania zainstalowanych systemów oraz profesjonalny serwis i wsparcie techniczne.

Nasz team!

Zespół Network Elements to ludzie z pasją, zapałem i otwartymi umysłami. Bez względu na to, czy pracujemy dla dużego developera, lokalnego przedsiębiorcy czy klienta indywidualnego naszym celem jest dostarczenie optymalnych rozwiązań i usług spełniających w pełni oczekiwania Klienta.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie i rzetelna praca nauczyła nas, że wymagania klientów, podlegają nieustannym zmianom dlatego dbamy o wzajemny dialog oraz ciągłe podnoszenie kompetencji naszych pracowników. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii oferujemy usługi o najwyższej jakości oraz pozostajemy w kontakcie z Klientami również po wykonaniu zlecenia oferując niezbędne szkolenia oraz serwis.

Nasze referencje

Używamy ciasteczek(cookies) w celu personalizacji treści oraz analizowania ruchu w Internecie. Kliknij "AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO STRONY", aby wyrazić zgodę na korzystanie z powyższych technologii i na przetwarzanie przez Network Elements Sp. z o.o. i ich Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, szczegółowo opisanych w ustawieniach zaawansowanych. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać poprzez usunięcie ciasteczek. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj